Lalka Barbie Blonde and Pet Boutique Playset GRG90
Zdjęcia 7 |
Barbie Blonde and Pet Boutique Playset GRG90 |
|
Za pomocą wilgotnej gąbki można zmyć z psa „plamy”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Barbie 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Barbie.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Barbie Blonde and Pet Boutique Playset GRG90
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Barbie Doll And Pet Boutique Playset - Blonde | 218 zł |
Mattel Barbie Salon dla zwierzaków Zestaw + Lalka GRG90 Mattel | 211 zł |
Lalka Barbie Mattel - Salon dla zwierzaków (GRG90) | 144 zł |
Barbie And Playset Wielokolorowy GRG90 | 167 zł |
Barbie Salon dla zwierzaków Zestaw + Lalka GRG90 | 211 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →