Zlewozmywak kuchenny Axis Mojito 60 1.101.110.20 570x500
Zdjęcia 10 |
Axis Mojito 60 1.101.110.20 |
|
Głębokość miski: 180 mm
Zawór automatyczny sprzedawany osobno.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Axis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Axis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Axis Mojito 60 1.101.110.20 570x500
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Mojito 60 Axis | 449 zł |
Zlewozmywak granitowy MOJITO 60 Czarny metalik (60) | 439 zł |
Zlewozmywak granitowy MOJITO 60 biały | 479 zł |
Zlewozmywak granitowy MOJITO 60 jasny beż (90) | 439 zł |
Zlewozmywak granitowy MOJITO 60 szary (59) | 429 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →