Mikrofon Audio-Technica AT2020 USB-X
Zdjęcia 16 |
Audio-Technica AT2020 USB-X |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT2020 USB-X
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica 2020USB-X kardioidalny mikrofon pojemnościowy USB czarny ATAT2020USBX
Kraj pochodzenia: Chiny
Wymiary opakowania przedmiotu: (30,9118 x 10,0076 x 27,8892) centymetrów
Waga opakowani... więceja przedmiotu: 0,948 kg Amazon.plZłóż skargę | 855 zł |
Audio Technica AT2020 USB-XCyfrowe.pl Złóż skargę | 649 zł |
Mikrofon Audio-Technica AT2020USB-X Black | 649 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT2020USBX Black AT2020USBXTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Mikrof Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 673 zł |
Audio-Technica AT2020USBX Kardioidalny mikrofon pojemnościowy AT2020USB-XAudio-Technica AT2020USB-X Plus Cardioid Condenser Microphone jest idealnym towarzyszem zarówno dla podcasterów streamerów ja... więcejk i twórców. Jego wygodna obsługa plug-and-play USB-C oznacza że jest zarówno łatwy w użyciu jak i może być używany bez dodatkowego interfejsu z dowolnym komputerem. Ponadto wbudowane gniazdo słuchawkowe i regulatory głośności/mix pozwalają na monitorowanie bezpośrednio z mikrofonu. AT2020USB-X rejestruje dźwięk z doskonałością wykorzystując kardioidalny wzorzec polarny dla skupionego odbioru oraz kapsułę pojemnościową dla gładkiej szerokiej odpowiedzi częstotliwościo Gear4Music.plZłóż skargę | 633 zł |
Audio Technica AT2020USB-XP Kardioidalny pojemnościowy mikrofon USBAudio-Technica AT2020USB-XP to wygodne i profesjonalne rozwiązanie mikrofonowe dla streamerów podcasterów i innych twórców tr... więcejeści. Charakteryzując Gear4Music.plZłóż skargę | 765 zł |
Audio Technica AT2020USB-XP Kardioidalny pojemnościowy mikrofon USBAudio-Technica AT2020USB-XP to wygodne i profesjonalne rozwiązanie mikrofonowe dla streamerów podcasterów i innych twórców tr... więcejeści. Charakteryzując Gear4Music.plZłóż skargę | 667 zł |
Seria Audio-Technica 20 series (studio)Porównaj w tabeli →
od 409 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: XLR
od 533 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, -37 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 694 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 120 Ohm, -33 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 633 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 413 zł
studyjny, dynamiczny, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: hiperkardioidalna, 80 – 16000 Hz, 600 Ohm, -53 dB, podłączenie: XLR
od 971 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 120 Ohm, -42 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 1 831 zł
studyjny, w zestawie 2 szt., pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, -37 dB, podłączenie: XLR
od 684 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: XLR
od 442 zł
wokalny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 40 – 20000 Hz, 100 Ohm, -48 dB, podłączenie: XLR
od 425 zł
instrumentalny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 85 Ohm, -34 dB, podłączenie: XLR, LPF
od 741 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 16000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 528 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 30 – 20000 Hz, 250 Ohm, -39 dB, podłączenie: XLR
od 1 444 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: XLR
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 449 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, podłączenie: do Android
od 684 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: XLR
od 601 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, do Iphone, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, -42 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 672 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 50 – 16000 Hz, 200 Ohm, -57 dB, podłączenie: XLR
od 684 zł
studyjny, stereo, do Iphone, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, podłączenie: do Android
od 310 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, -38 dB, podłączenie: XLR
od 565 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 150 Ohm, -34 dB, podłączenie: XLR
od 741 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 16000 Hz, 100 Ohm, -37 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 667 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, -48 dB, podłączenie: USB A (do PC i laptopów)
od 717 zł
studyjny, pojemnościowy, jednokierunkowy, dwukierunkowy, dookólny, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 20 – 20000 Hz, 200 Ohm, -35 dB, podłączenie: XLR, LPF, tłumik
od 667 zł
studyjny, do streamingu i transmisji na żywo, pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 40 – 20000 Hz, 100 Ohm, -33 dB, podłączenie: XLR, USB A (do PC i laptopów)
od 616 zł
studyjny, w zestawie 2 szt., pojemnościowy, jednokierunkowy, Сharakterystyka kierunkowości: kardioidalna, 30 – 20000 Hz, 200 Ohm, -36 dB, podłączenie: XLR