Mikrofon IK Multimedia iRig Mic Studio
Zdjęcia 10 |
IK Multimedia iRig Mic Studio |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IK Multimedia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IK Multimedia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IK Multimedia iRig Mic Studio
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ik Multimedia Mikrofon Czarny IP-IRIG-MICSTDBLA-IN | 602 zł |
IK Multimedia iRig Mic Studio duże przepony cyfrowy mikrofon czarny 03-900 | 753 zł |
IK Multimedia Mikrofon iRig Mic Studio z dużą membraną czarny - prawie now | 665 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →