Mikrofon IK Multimedia iRig Mic Lav
Zdjęcia 7 |
IK Multimedia iRig Mic Lav |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IK Multimedia 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IK Multimedia.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IK Multimedia iRig Mic Lav
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ik Multimedia Pirigmiclav Mikrofon Czarny | 187 zł |
Mikrofon IK MULTIMEDIA iRig Mic Lav | 235 zł |
Mikrofon IK MULTIMEDIA iRig Mic Lav IP-IRIG-MICLAV-IN | 235 zł |
IK Multimedia IK Multimedia iRig Mic Lav Black IRIG-MIC-LAV | 219 zł |
IK Multimedia iRig Mic Lav mikrofon krawatowy dla urządzeń mobilnych IP-IR | 218 zł |
IK iRig Mic Lav - Mikrofon pojemnościowy | 229 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →