Mikrofon Rode NT1 5th Generation
Wideo 13Zdjęcia 17 |
Rode NT1 5th Generation |
|
Wybór połączenia cyfrowego lub analogowego. Wbudowany procesor dźwięku DSP.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rode 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rode.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rode NT1 5th Generation
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Røde Røde Nt1 Mikrofon Czarny 45 dB NT1 5th Gen | 1 077 zł |
Røde NT1 5th Gen - Black | 1 124 zł |
Mikrofon RODE NT1 5th Generation | 1 310 zł |
Rode NT1 5-Gen czarny | 1 249 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →