Mikrofon Rode NT2-A
Wideo 17Zdjęcia 6 |
Rode NT2-A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Rode 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Rode.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Rode NT2-A
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rode NT2-A zestaw mikrofonów kondensatorowych NT2A | 1 899 zł |
Rode NT2-A zestaw do nagrań wokalnych/instrumentalnych | 1 469 zł |
Mikrofon Rode NT2-A KIT | 1 595 zł |
Rode NT2-A Studio rozwiązanie pakiet NT2APACK | 1 310 zł |
Rode NT2-A mikrofon kondensatorowy zestaw keepdrum MS138 statyw przegubowy | 1 991 zł |
RØDE NT2-A Wszechstronny mikrofon pojemnościowy z dużą membraną z przełącz | 1 510 zł |
Rode NT2-A mikrofon pojemnościowy MS106 Keepdrum stojak mikrofonowy Rode N | 1 899 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →