Мікрофон Rode NT2-A
Відео 17Фото 6 |
Rode NT2-A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT2-A
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rode NT2-A zestaw mikrofonów kondensatorowych NT2A | 1 899 zł |
Rode NT2-A zestaw do nagrań wokalnych/instrumentalnych | 1 469 zł |
Mikrofon Rode NT2-A KIT | 1 595 zł |
Rode Rode NT2-A Mikrofon pojemnosciowy studyjny NT2A | 1 479 zł |
Rode NT2-A Studio rozwiązanie pakiet NT2APACK | 1 310 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →