Мікрофон Rode NT-USB Mini
Відео 16Фото 9 |
Rode NT-USB Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode NT-USB Mini
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rode NT-USB Mini mikrofon USB keepdrum NB35WH ramię przegubowe uchwyt biał | 689 zł |
Røde NT-USB Mini Gamers & Streamers Bundle | 1 290 zł |
Rode Rode NT-USB Mini Youtube & Podcast SET 4 NT-USB-MINI-SET | 558 zł |
Rode NT-USB mini - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 449 zł |
Rode Nt-usb Mini Microphone Czarny 400400025 | 498 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →