Мікрофон IK Multimedia iRig Mic Lav
Фото 7 |
IK Multimedia iRig Mic Lav |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог IK Multimedia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі IK Multimedia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити IK Multimedia iRig Mic Lav
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ik Multimedia Pirigmiclav Mikrofon Czarny | 187 zł |
Mikrofon IK MULTIMEDIA iRig Mic Lav | 235 zł |
Mikrofon IK MULTIMEDIA iRig Mic Lav IP-IRIG-MICLAV-IN | 235 zł |
IK Multimedia IK Multimedia iRig Mic Lav Black IRIG-MIC-LAV | 219 zł |
IK Multimedia iRig Mic Lav mikrofon krawatowy dla urządzeń mobilnych IP-IR | 218 zł |
IK iRig Mic Lav - Mikrofon pojemnościowy | 229 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →