Mikrofon Audio-Technica ATR2500x-USB
Wideo 10Zdjęcia 3 |
Audio-Technica ATR2500x-USB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica ATR2500x-USB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Technica ATR2500X Cardioid Condenser USB Microphone With Stand Black | 617 zł |
Mikrofon Audio-Technica AT2500x-USB | 497 zł |
Audio-Technica Audio-Technica ATR2500x-USB | 383 zł |
Audio Technica ATR2500x-USB Kondensacyjny mikrofon USB | 564 zł |
Audio-Technica ATR2500x-USB Jednokierunkowy kondensatorowy mikrofon do str | 384 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →