Mikrofon Audio-Technica AT2010
Zdjęcia 3 |
Audio-Technica AT2010 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica AT2010
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio-Technica Mikrofon pojemnościowy z charakterystyką nerkową AT2010 | 489 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT2010 Mikrofon pojemnościowy wokalny | 446 zł |
Audio Technica AT2010 wokalowy mikrofon pojemnościowy | 515 zł |
Audio-Technica Audio-Technica AT2010 SET Mikrofon pojemnościowy wokalny AT | 576 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →