Mikrofon Audio-Technica ATR4697
Zdjęcia 9 |
Audio-Technica ATR4697 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Audio-Technica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Audio-Technica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Audio-Technica ATR4697
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Audio Technica Atr4697 Usb Mic Da Tavolo Usb ATR4697-USB | 136 zł |
Audio-Technica ATR4697-USB Dookólny mikrofon stołowy dookólny ATR4697-USB | 150 zł |
Audio Technica Atr-4697-usb Microphone Posrebrzany | 121 zł |
Audio Technica ATR4697-USB Omnidirectional Condenser Boundary Microphone i | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →