Projektor Asus ZenBeam L2 (90LJ00I5-B01070)
Wideo 14Zdjęcia 8 |
Przenośny inteligentny projektor z systemem operacyjnym Android TV 12, wbudowanym Chromecastem i obsługą asystenta głosowego Google Assistant. Model ma preinstalowane popularne usługi umożliwiające przeglądanie treści online (YouTube, Netflix itp.), można także instalować na nim aplikacje z Google Play Market. Aby mieć aktywne połączenie z Internetem, potrzebne będzie połączenie Wi-Fi.
Natywna rozdzielczość matrycy DLP projektora wynosi 1920x1080 pikseli, co odpowiada formatowi obrazu Full HD. Jednocześnie obsługiwane jest skalowanie treści do 4K. Zastosowane w modelu źródło światła LED zapewnia maksymalną jasność aż 960 lm, a pod względem oddawania barw Asus ZenBeam L2 twierdzi, że pokrywa 120% przestrzeni sRGB – widzowie mogą liczyć na jasne i realistyczne kolory.
Z odległości dosłownie metra urządzenie jest w stanie wyświetlić obraz o przekątnej 40 cali, a z odległości 3 metrów model jest w stanie wyświetlić obraz na płótnie o przekątnej 120 cali. Zniekształcenia są automatycznie korygowane w pionie i poziomie, obsługiwany jest także autofokus i unikanie przeszkód. Model posiada dźwięk firmy Harman Kardon (jeden głośnik o mocy 10 W) oraz wbudowany akumulator umożliwiający autonomiczną pracę. Pełne naładowanie akumulatora o pojemności 17700 mAh wystarczy na aż 3,5 godziny oglądania treści wideo. W razie potrzeby możesz naładować gadżety ze zintegrowanego akumulatora dzięki funkcji power banku. Przenośny przenośny projektor waży 1,57 kg.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ZenBeam L2
Wszystkie ceny 13 →ASUS ZenBeam Latte L2 Przenośny projektor WIFI jasność 600 lumenów HDMI US | 4 412 zł |
ASUS Projektor ASUS ZenBeam Latte L2 Granatowy | 2 979 zł |
Asus Projektor ZenBeam L2 Portable LED 960L/1080p/400:1/HDMI/USB-C/DP/10Wa | 3 029 zł |
ASUS ZenBeam L2 PJ-ASU-026 | 3 006 zł |
Projektor ASUS ZenBeam L2 | 2 979 zł |