Projektor Asus ZenBeam E1R (90LJ00J3-B01070)
Zdjęcia 3 |
Asus ZenBeam E1R
Lampa:LED, 200 lm, żywotność 30000 h
Rozdzielczość:854x480 px
Projekcja:od 0.5 m, do 3.7 m
Współczynnik:1.2:1
Podłączenie:HDMI 1 szt.
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne ZenBeam E1R
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ZenBeam E1R
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ZenBeam E1R Mini Projektor LED WVGA 854x480 do 4 godzin odtwarzania w | 1 199 zł |
ASUS Projektor ASUS ZenBeam E1R Srebrny | 1 349 zł |
ASUS Projektor 90LJ00J3-B01070 - E1R - DLP projector - 854 x 480 | 1 303 zł |
ASUS ZenBeam E1R PJ-ASU-025 | 1 199 zł |
Projektor Asus ZenBeam E1R | 1 248 zł |
Projektor DLP ASUS ZenBeam E1R (FWVGA /200 ANSI /500:1 /DLP) | 1 410 zł |
ASUS ZenBeam E1R - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkoma | 1 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →