Проєктор Asus ZenBeam L2 (90LJ00I5-B01070)
Відео 14Фото 8 |
Портативний смарт-проєктор, що працює під проводом ОС Android TV 12 із вбудованим Chromecast та підтримкою голосового помічника Google Assistant. Модель поставляється з популярними встановленими сервісами для онлайн-перегляду контенту (YouTube, Netflix і т.п.), також допускається встановлювати на неї програми з магазину Google Play Market. Для активного з'єднання з Інтернетом знадобиться з'єднання Wi-Fi.
Власна роздільна здатність DLP-матриці проєктора становить 1920х1080 пікселів, що відповідає формату зображення Full HD. Разом про те підтримується масштабування контенту до 4К. LED-джерело світла на борту моделі видає максимальну яскравість на рівні до 960 лм, а в плані передачі кольору для Asus ZenBeam L2 заявляється охоплення 120% простору sRGB - глядачі вправі розраховувати на яскраві і реалістичні кольори.
Буквально з метрової відстані пристрій здатний проєктувати 40-дюймову картину, а з дистанції в 3 м модель здатна розгорнути зображення на 120-дюймовому полотні. Спотворення автоматично коригуються по вертикалі та горизонталі, також підтримуються автофокусування та обхід перешкод. У навантаження модель отримала звук від Harman Kardon (один 10-ватний динамік) і вбудовану акумуляторну батарею для автономної роботи. Повного заряду акумулятора ємністю 17700 мАгод вистачає до 3.5 годин перегляду відеоконтенту. За потреби від інтегрованої батареї можна заряджати гаджети завдяки функції повербанка. Важить портативний переносний проєктор 1.57 кг.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ZenBeam L2
Усі ціни 12 →ASUS ZenBeam Latte L2 Przenośny projektor WIFI jasność 600 lumenów HDMI US | 4 412 zł |
ASUS Projektor ASUS ZenBeam Latte L2 Granatowy | 2 979 zł |
Asus Projektor ZenBeam L2 Portable LED 960L/1080p/400:1/HDMI/USB-C/DP/10Wa | 3 029 zł |
ASUS ZenBeam L2 PJ-ASU-026 | 3 006 zł |
Projektor ASUS ZenBeam L2 | 2 979 zł |