Проєктор Asus ProArt A1 (90LJ00G0-B00270)
Відео 4Фото 7 |
LED-проєктор для професійної творчої роботи, сертифікований Calman Verified щодо точності кольору. Модель виявить себе у дизайн-студіях, художніх галереях та музеях. У характеристиках проєктора вказується 98-відсоткове охоплення колірних просторів sRGB та Rec.709. Asus ProArt A1 забезпечує роздільну здатність картинки Full HD (1920х1080 пікселів), частоту оновлення 120 Гц і пікову яскравість до 3000 ANSI-люмен.
Експлуатаційний ресурс для LED-джерела світла моделі заявлено на рівні близько 30 тис. годин. Зображення модель проєктує на екрани з розмірами по діагоналі до 200 дюймів. Коефіцієнт масштабування у неї дорівнює 1.2х, а регулювання по чотирьох кутах компенсує зміщення картинки, якщо проєктор розташований не в прямій площині перед екраном. За допомогою опціонального Wi-Fi адаптера проєктор може транслювати контент з мобільних гаджетів (бездротовим підключенням). У плані інтерфейсів модель має в своєму розпорядженні два HDMI 2.0, конектор D-Sub, порт USB A, аудіогноз на 3.5 мм. За звучання проєктора відповідає 10-ватний монодинамік.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Asus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Asus.
Купити Asus ProArt A1
Усі ціни 13 →ASUS ProArt A1 projektor LED zweryfikowany Calmana z E 2 98 sRGB i Rec 709 | 5 807 zł |
Asus Projektor A1 LED LED/FHD/3000L/RS232/HDMI URASUEHA1000000 | 6 328 zł |
ASUS A1 PJ-ASU-023 | 6 190 zł |
Projektor ASUS ProArt A1 | 6 311 zł |
Asus Projektor A1 LED LED/FHD/3000L/RS232/HDMI 68550 | 6 948 zł |