Głośnik przenośny Tronsmart T7
Wideo 9Zdjęcia 23 |
Tronsmart T7 |
|
Głośniki bezprzewodowe w typowej cylindrycznej obudowie, które zapewniają mocny dźwięk 360°. Model wyposażony jest w dwa głośniki wysokotonowe oraz pasywny radiator zapewniający głębokie basy z technologią SoundPulse. Aby dostosować dźwięk, głośnik ma wbudowany korektor - możesz uzyskać do niego dostęp z osobnego przycisku na obudowie lub poprzez aplikację mobilną Tronsmart. Przenośne urządzenia akustyczne można sparować ze smartfonem lub tabletem za pośrednictwem Bluetooth.
Głośnik posiada także wbudowany czytnik kart microSD. Górna krawędź obudowy Tronsmart T7 otoczona jest systemem oświetlenia RGB, który pozwala stworzyć wyjątkową atmosferę podczas słuchania muzyki. Jedno ładowanie wbudowanego akumulatora o pojemności dokładnie 2000 mAh zapewnia aż do 12 godzin pracy głośnika. Akumulator ładowany jest poprzez złącze USB typu C, a procedura uzupełniania zapasów energii w ogniwach akumulatora trwa około 3 godzin. Ponadto należy wspomnieć o niezawodnej ochronie korpusu modelu przed wilgocią zgodnie ze standardem IPX7 - w rzeczywistości konstrukcja przenośnej akustyki jest wodoodporna, ale nadal nie zaleca się całkowitego zanurzania jej pod wodą.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tronsmart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tronsmart.
Kup Tronsmart T7
Wszystkie ceny 26 →Tronsmart Przenośny głośnik Bluetooth T7 z dźwiękiem przestrzennym 30 W 36 | 223 zł |
Tronsmart Wireless Bluetooth Speaker T7 (Blue) | 279 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Czarny | 380 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 (Turkusowy) | 237 zł |