Głośnik przenośny Tronsmart T7 Lite
Wideo 8Zdjęcia 11 |
Tronsmart T7 Lite |
|
Przenośne, wodoodporne głośniki, dzięki którym zobaczysz muzykę na własne oczy. W praktyce jest to możliwe dzięki dekoracyjnemu oświetleniu LED na zakończeniach korpusu głośnika – migocze ono w rytm odtwarzanych utworów, tworząc specyficzny klimat w pomieszczeniu lub na ulicznej imprezie. Tronsmart T7 Lite posiada wodoodporność IPX7 – modelu można używać na zewnątrz podczas deszczowej pogody lub przy basenie, a w razie potrzeby urządzenie wytrzymuje krótkotrwałe zanurzenie pod wodą.
Dźwięk głośnika zapewnia para głośników szerokopasmowych o łącznej mocy 24 W, wspomaganych przez trzy radiatory basowe w celu wytworzenia składowej niskiej częstotliwości. Akustykę dźwięku można regulować za pomocą aplikacji mobilnej na smartfona, gdzie do dyspozycji użytkownika jest wygodny korektor. Zwracamy również uwagę na możliwość sparowania dwóch głośników Tronsmart w parę stereo. Model odtwarza utwory z podłączonych urządzeń mobilnych i posiada wbudowany czytnik kart microSD. Przy wyłączonym podświetleniu żywotność baterii głośnika sięga 24 godzin - zasilany jest energochłonnym akumulatorem o pojemności 4000 mAh, ładowanym poprzez grupę styków złącza USB typu C.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tronsmart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tronsmart.
Kup Tronsmart T7 Lite
Wszystkie ceny 51 →Tronsmart T7 Lite przenośny głośnik zewnętrzny 24 W dźwięk stereo 24 W z g | 124 zł |
Tronsmart T7 Lite Bluetooth wireless speaker (blue) | 157 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Lite Niebieski | 140 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Lite Czarny | 125 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Lite (czarny) | 175 zł |