Портативна колонка Tronsmart Trip
Відео 17Фото 17 |
Tronsmart Trip |
|
Порівняно легка, компактна та водонепроникна мобільна акустична система помірної потужності з бездротовим підключенням, функцією спікерфону та ємним вбудованим акумулятором. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії 2023 року. Відрізняється гарною автономністю та практичною конструкцією міцного пластикового корпусу вагою всього 328 г. Завдяки надійному захисту від води, що відповідає стандарту IPX7, акустичну систему Tronsmart Trip можна без обмежень використовувати на прогулянках, пікніках, на березі басейнів та водойм, а також у похідно-польових умовах.
. Вона стане зручним компаньйоном як на простій прогулянці, так і у повноцінному туристичному поході. Колонка обладнана енергоефективним цифровим підсилювачем, компактним активним акустичним випромінювачем потужністю до 10 Вт та пасивним резонатором, що надає велику глибину звучання низькочастотному діапазону. Завдяки вираженому басовому акценту, така акустика добре справляється із відтворенням сучасної популярної, електронної танцювальної музики та хіп-хопу. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3, що стабільно працює в радіусі до 18 м, забезпечуючи надійне сполучення без розривів. Інтегрований мікрофон дозволяє використовувати колонка як спікерфон для прийому голосових дзвінків.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart Trip
Усі ціни 24 →Tronsmart 786390 Trip głośnik Bluetooth 10 W czarny | 153 zł |
Głośnik Tronsmart Trip zielony (6970232014660) | 88 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.0, wodoodporny IPX6 - cza | 89 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 80 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 105 zł |