Портативна колонка Tronsmart Halo 100
Відео 12Фото 19 |
Tronsmart Halo 100 |
|
Складається з 1 високочастотного динаміка, 2 середньочастотних, 1 вуфера та 1 пасивного випромінювача. Світлові ефекти, окрема кнопка для вибору попереднього встановлення еквалайзера. Тривалий час автономної роботи, захист від бризок та ударів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tronsmart Halo 100
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Tronsmart Halo 100 | 378 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 100 Czarny | 500 zł |
Tronsmart Halo 100 Outdoor GK518451 | 528 zł |
Tronsmart Halo 100 Outdoor GK519114 | 356 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →