Портативна колонка Tronsmart T7 Mini
Відео 15Фото 19 |
Tronsmart T7 Mini |
|
Компактна та водонепроникна мобільна акустична система з бездротовим підключенням, вбудованим картридером, функцією спікерфону та вбудованим LED-підсвічуванням. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії 2023 року. Відрізняється гарною автономністю та практичною конструкцією міцного пластикового циліндричного корпусу вагою 500 г. Завдяки надійному захисту від води, що відповідає стандарту IPX7, акустичну систему Tronsmart T7 Mini можна без обмежень використовувати на березі басейнів/водоймів та у похідно-польових умовах.
Вона стане зручним компаньйоном на прогулянці, пікніку або в повноцінному туристичному поході. Колонка обладнана енергоефективним цифровим підсилювачем, двома компактними та потужними активними акустичними випромінювачами (сумарно до 15 Вт) та пасивним резонатором, що надає велику глибину звучання низькочастотному діапазону. Завдяки вираженому басовому акценту, така акустика добре справляється із відтворенням сучасної популярної, електронної танцювальної музики та хіп-хопу. Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.3 діє в радіусі до 18 м, забезпечуючи стабільне сполучення без розривів. Є підтримка відтворення популярних форматів аудіофайлів із карт пам'яті microSD/microSDHC. Акумулятор забезпечує до 18 годин автономного звучання та заряджається через порт USB Type-C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart T7 Mini
Усі ціни 22 →Tronsmar T7 Mini Przenośny Bluetooth IPX7 Wodoodporny Stereo Dźwięk Głośni | 89 zł |
Tronsmart T7 Mini Purple 15W Fioletowy | 117 zł |
Głośnik Bluetooth Tronsmart T7 Mini 15W TWS, zrównoważony bas, wodoodporno | 122 zł |
Głośnik Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Mini Purple | 125 zł |
Przenośny bezprzewodowy głośnik Tronsmart T7 Mini Bluetooth 5.3 15W szary | 139 zł |