Портативна колонка Tronsmart T7 Lite
Відео 8Фото 11 |
Tronsmart T7 Lite |
|
Портативна акустика у водонепроникному виконанні, що дозволяє побачити музику на власні очі. На практиці це можна реалізувати завдяки декоративному LED-підсвічуванню в торцях корпусу колонки — воно мерехтить у такт відтворюваним трекам, створюючи особливу атмосферу в кімнаті або на вуличній вечірці. Tronsmart T7 Lite може похвалитися вологозахистом рівня IPX7 - модель допускається використовувати на вулиці у мокру погоду або біля басейну, а при необхідності пристрій витримує короткочасне занурення під воду.
За звучання колонки відповідає пара широкосмугових динаміків сумарною потужністю 24 Вт, що підкріплюється тріо басових випромінювачів для опрацювання низькочастотної складової. Підлаштувати звучання акустики можна через мобільний додаток для смартфона, де в розпорядження користувача люб'язно надається зручний еквалайзер. Також відзначимо можливість поєднання двох колонок Tronsmart у стереопару. Модель відтворює треки із підключених мобільних девайсів та озброюється вбудованим картридером для карток microSD. З вимкненим підсвічуванням час автономної роботи колонки досягає 24 годин – за її живлення відповідає енергоємна акумуляторна батарея на 4000 мАгод, що заряджається через контактну групу роз'єму USB type C.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tronsmart 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tronsmart.
Купити Tronsmart T7 Lite
Усі ціни 50 →Tronsmart T7 Lite przenośny głośnik zewnętrzny 24 W dźwięk stereo 24 W z g | 124 zł |
Tronsmart T7 Lite Bluetooth wireless speaker (blue) | 157 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Lite Niebieski | 140 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART T7 Lite Czarny | 125 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart T7 Lite (czarny) | 175 zł |