Głośnik przenośny Tronsmart Halo 100
Wideo 12Zdjęcia 19 |
Tronsmart Halo 100 |
|
Składa się z 1 głośnika wysokotonowego, 2 głośników średniotonowych, 1 głośnika niskotonowego i 1 membrany pasywnej. Efekty świetlne, osobny przycisk do wyboru presetu korektora. Długa żywotność baterii, odporność na zachlapanie i wstrząsy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tronsmart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tronsmart.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tronsmart Halo 100
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bezprzewodowy głośnik Bluetooth Tronsmart Halo 100 | 378 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Halo 100 Czarny | 500 zł |
Tronsmart Halo 100 Outdoor GK518451 | 528 zł |
Tronsmart Halo 100 Outdoor GK519114 | 356 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →