Głośnik przenośny Tronsmart Trip
Wideo 17Zdjęcia 17 |
Tronsmart Trip |
|
Stosunkowo lekki, kompaktowy i wodoodporny mobilny system głośników o średniej mocy z połączeniem bezprzewodowym, funkcją zestawu głośnomówiącego i wbudowanym akumulatorem o dużej pojemności. Producent pozycjonuje się jako niedrogi model średniej kategorii cenowej w 2023 roku. Charakteryzuje się dobrą autonomią i praktyczną konstrukcją w postaci wytrzymałej plastikowej obudowy ważącej zaledwie 328 g.
Dzięki niezawodnej ochronie przed wodą spełniającej normę IPX7, z zestawu głośnikowego Tronsmart Trip można bez ograniczeń korzystać na spacerach, piknikach, nad brzegami basenów i stawach, a także w warunkach polowych. Stanie się wygodnym towarzyszem zarówno zwykłego spaceru, jak i pełnoprawnej pieszej wycieczki. Głośnik wyposażony jest w energooszczędny wzmacniacz cyfrowy, kompaktowy aktywny radiator akustyczny o mocy do 10 W oraz rezonator pasywny, który nadaje dużą głębię zakresowi niskich częstotliwości.
Dzięki wyraźnemu akcentowi basowemu taka akustyka dobrze radzi sobie z reprodukcją współczesnej popularnej, elektronicznej muzyki tanecznej i hip-hopu. Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.3 działa stabilnie w zasięgu do 18 m, zapewniając niezawodne parowanie bez zakłóceń. Zintegrowany mikrofon pozwala używać głośnika jako zestawu głośnomówiącego do odbierania połączeń głosowych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tronsmart 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tronsmart.
Kup Tronsmart Trip
Wszystkie ceny 24 →Tronsmart 786390 Trip głośnik Bluetooth 10 W czarny | 153 zł |
Głośnik Tronsmart Trip zielony (6970232014660) | 88 zł |
Tronsmart Trip 10W Przenośny głośnik Bluetooth 5.0, wodoodporny IPX6 - cza | 89 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 80 zł |
Tronsmart Trip głośnik bezprzewodowy Bluetooth 5.3 wodoodporny IPX7 10W ni | 105 zł |