Płyta główna Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI (90MB1AP0-M0EAY0)
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI
DDR4DDR5
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel Z690
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Taktowanie pamięci RAM:6400 MHz
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+8 pin
Podsystem elektroenergetyczny ma 17 faz (16 + 1). Układ DIGI + VRM ASP2100 jest używany jako kontroler PWM. DrMOS SiC659 firmy Vishay o maksymalnym natężeniu prądu 80 A.
Przednie wyjście słuchawkowe zasila zintegrowany wzmacniacz Savitech SV3H712.
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Płyta główna Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI | 1 368 zł |
ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe OleOle.plZłóż skargę | 1 379 zł |
Komputer ASUS Asustek ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI//LGA1700 Z690 DDR5 MB,Komputer ASUS Asustek ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI//LGA1700 Z690 DDR5 MB, (90MB1AP0-M0EAY EmpikZłóż skargę | 1 387 zł |
ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI DDR5Architektura pamięci RAM:Dual-Channe RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 379 zł |
Płyta główna ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 1 354 zł |
pokaż 6 ofert
Seria Asus ROG Strix (TOP)
od 5 384 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti, Ada Lovelace, 2790 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 1 291 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 058 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 8 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 12 szt., Molex 6 szt., ATX, modularny, Sprawność 92 %, półpasywny SO, podświetlenie, wydobywanie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 999 zł
pamięć GDDR6X, 16 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti SUPER, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 285 W
od 1 149 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 4 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 828 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 3 720 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2670 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 618 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 852 zł
850 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 6 szt., Molex 4 szt., SFX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, certyfikat 80+ Platinum, gwarancja 10 lat
od 4 574 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 569 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2
od 619 zł
650 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, SATA 8 szt., Molex 3 szt., ATX, modularny, Sprawność 90 %, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 9 499 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2640 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 770 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 5100 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 078 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 4 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 5 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, podświetlenie, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 3 799 zł
pamięć GDDR6X, 12 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER, Ada Lovelace, 2505 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin, 220 W
od 1 269 zł
mini-ITX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650E, 2 x DDR5, DIMM, 8000 MHz, USB C, HDMI, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 862 zł
1000 W, 24+8+8(4+4) pin, 3 x 6+2 pin, 1 x 16 pin, SATA 8 szt., Molex 4 szt., ATX, modularny, półpasywny SO, 80+ Złoty certyfikat, gwarancja 10 lat
od 24 164 zł
pamięć GDDR6X, 24 GB, 21000 MHz, NVIDIA GeForce RTX 4090, Ada Lovelace, 2700 MHz, HDMI, DisplayPort, obsługa VR, podświetlenie, 16 pin
od 1 001 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel B760, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
Wideo recenzje
ASUS ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4 Intel Motherboard | Unboxing, ASMR
29 grudnia 2023521 przegląd
BEST DDR4 motherboard for Z690!? - ASUS ROG Z690 Strix Gaming Wifi D4 Overview #creators
28 lipca 202265 324 przegląd
Asus ROG Strix Z690 A GAMING WiFI D4 Motherboard unboxing Full details
5 czerwca 2022353 przegląd
ROG STRIX Z690 A GAMING WIFI D4 RAM and CPU compatibility as it relates to Bios Version
30 lipca 2022325 przegląd
All ROG White PC feat. ROG Strix Z690-A Gaming Wifi D4 - Unboxing & Overview [Ph]
1 lutego 202246 550 przegląd
The ASUS ROG Strix Z690-A Gaming Wifi D4 Intel Motherboard | Unboxing, Installation, BIOS & Review
24 lutego 202232 960 przegląd
深夜の組み立て配信3「はじめての自作パソコン」ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4
11 stycznia 2022882 przegląd
Asus Rog Strix Z690-A Gaming Wifi D4 slow boot / 2 boot screens / FIX - Uninstall Audio driver //
24 sierpnia 20221 561 przegląd
Unboxing | ROG Strix Z690-A Gaming WiFi D4
12 listopada 202158 154 przegląd
深夜の組み立て配信2「はじめての自作パソコン」ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4
11 stycznia 2022811 przegląd
Modyfikacje Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI
Ceny na Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4 | od 1 597 zł | 1 oferta | ||
Asus ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI | od 1 354 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 597 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR4, DIMM, 5333 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 372 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 1 216 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z690, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 769 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 439 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 1 277 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 1 106 zł
ATX, gniazdo Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 szt. SATA3, LAN 2,5 Gb/s, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 281 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, bez podświetlenia
od 369 zł
ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 szt. SATA3, CrossFire, chłodzenie M.2, nadaje się do górnictwa
od 387 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM4, chipset AMD A520, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, Wi-Fi, chłodzenie M.2
od 735 zł
ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, Wi-Fi, chłodzenie M.2, bez podświetlenia
od 484 zł
micro-ATX, gniazdo AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2,5 Gb/s, CrossFire, chłodzenie M.2, bez podświetlenia