Smartfon gamingowy Asus ROG Phone 6 512 GB / 16 GB
Wideo 26Zdjęcia 27 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Phone 6 512 GB / 16 GB
256 GB / 12 GB512 GB / 16 GB
2022 rokROGgamingowydobry dźwięk165 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniebypass chargestereoUSB C 3 fastUFS 3.1Wi-Fi 6E
Wyświetlacz:6.78 ", 2448х1080, 395 ppi, 165 Hz
Pamięć:512 GB, RAM 16 GB
Procesor:Snapdragon 8+ Gen 1
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 13 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:6000 mAh
Waga:239 g
Dwa złącza USB C (drugie z boku, na akcesoria). Głośniki stereo. Tylny panel jest podświetlony.
Brak ochrony przed kurzem i wilgocią.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Phone 6 512 GB / 16 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Phone 6 678 AMOLED 165Hz 16GB 512GB Android storm white AI2201-1DDoskonały wyświetlacz gamingowy Performance Snapdragon 8+ Gen1, jak powinien być – 165 Hz, 6,78" AMOLED Nonstop – akumulator... więcej6000 mAh 65 W Charge pierwszy smartfon gamingowy z ochroną przed wodą rozbryzgową Flagship 50 MP kamera RGB Amazon.plZłóż skargę | 3 999 zł |
Smartfon Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal 5G 16/512GB Czarno-czerwony (90A | 3 911 zł |
ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition Dual SIM 5G 16GB 512GB Czarny, Cz | 3 782 zł |
ASUS ROG Phone 6 16/512GB CzarnyNie ma prawdziwego sprzętu gamingowego bez oświetlenia RGB. W ROG Phone 6 znajdziesz logo... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 995 zł |
ASUS ROG Phone 6 16/512GB BiałySystem dźwiękowy GameFX opiera się na dwóch symetrycznych głośnikach seven-magnet, które... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 699 zł |
Seria Asus ROG (gamingowe)
od 4 858 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 323 zł
do streamowania, Full HD (1080p), ustawianie ostrości automatyczne, redukcja szumów, tryb nocny, możliwość przymocowania do monitora
od 4 445 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 388 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5500 mAh, 225 g
od 2 699 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 2 716 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 4 738 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 7 099 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, LTPO, Android 14, 1024 GB, RAM 24 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 32 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP58, ładowanie: fast charge, bypass charge, 5500 mAh, 225 g
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 6 399 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 18 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 4 000 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 500 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 2 899 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 6000 mAh, 238 g
od 4 600 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 144 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 238 g
Wideo recenzje
ROG Phone 6 Diablo | Najszybszy na świecie jest jeszcze szybszy?
26 grudnia 20229 182 przegląd
NAJMOCNIEJSZY SMARTFON na ŚWIECIE ( ROG Phone 6D Ultimate )
7 listopada 20227 080 przegląd
ASUS ROG Phone 6 Pro | Pierwsze wrażenie rozpakowanie
17 sierpnia 2022887 przegląd
ASUS ROG Phone 6 - RECENZJA - Specyfikacja KOMPUTERA - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
6 lipca 202220 798 przegląd
Asus Rog Phone 6 Pro. Potwór
14 sierpnia 202220 028 przegląd
Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition to piekielnie dobry telefon!
13 marca 202310 297 przegląd
Asus ROG Phone 6 Recenzja | Najszybszy na rynku | Mrozi ręce!
5 lipca 202238 331 przegląd
Najszybszy telefon do gier: ASUS ROG Phone 6 PRO
5 lipca 202237 858 przegląd
POTWÓR, NIE SMARTFON! | Test, recenzja ASUS ROG Phone 6
5 lipca 202251 151 przegląd
⭐️ Telefon dla graczy z wiatrakiem ASUS Rog Phone 3 recenzja w 60 sekund
12 grudnia 2020638 211 przegląd
Asus ROG Phone 6 - Gaming Test CoD Mobile - PUBG Mobile - Apex Legends Mobile
6 listopada 20221 213 przegląd
ASUS ROG PHONE 6 - UNBOXING, SET UP AND HANDS ON ( SRP PHP 54,995) PHILIPPINES
26 marca 2023419 przegląd
Asus Rog phone 6 pro vs Lenovo legion 2 pro comparison | Best gaming phone's of 2022
25 lipca 20221 312 przegląd
ASUS Rog Phone 6 - UNBOXING
15 lipca 2022754 przegląd
فيديو Unboxing لهاتف Asus Rog Phone 6 الجديد والكشف عن تفاصيله. redit: SuperSaf .Notnothing phone 1
18 lipca 2022348 przegląd
ASUS ROG 6 ⚡vs⚡ASUS ROG 7 Full Detailed Comparison | Powerful Gaming Phone
15 czerwca 2023239 przegląd
Unboxing - Asus ROG Phone 6
21 stycznia 2023739 przegląd
ASUS ROG Phone 6 (Unbox) | Singapore
31 sierpnia 2022238 przegląd
Asus Rog Phone 6 Pro 5G vs Samsung Galaxy S22 Ultra 5G | COMPARE
23 lipca 2022347 przegląd
Asus rog phone 6 || asus rog phone 6 pro || rog 6 pro || rog phone 6 || axon 40 ultra || asus rog
13 lipca 2022472 przegląd
Asus ROG phone 6 Pro Vs IQOO 11 #asusrogphone6pro #iqoo11series
10 stycznia 20236 915 przegląd
Asus Rog Phone 6 vs Asus Rog Phone 6 Pro Camera Test Comparison | Asus Rog Phone 6 Camera Review
7 lipca 2022137 przegląd
Asus Rog Phone 6D Ultimate vs ZTE Nubia Red Magic 7s Pro
10 października 2022293 przegląd
iPhone 14 Pro Max VS Asus Rog Phone 6 Pro
15 września 20223 999 przegląd
ROG Phone 6D Ultimate | iPhone 14 Pro Max | Asus | Apple | Xee Tech | VS | Comparison
14 września 2022793 przegląd
ASUS ROG Phone 6D Ultimate first impressions
19 września 20227 872 przegląd
Modyfikacje Asus ROG Phone 6
Ceny na Asus ROG Phone 6 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Phone 6 256 GB / 12 GB | od 3 136 zł | 5 oferty | ||
Asus ROG Phone 6 512 GB / 16 GB | od 2 699 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 3 136 zł
gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 3 961 zł
flagowiec, gamingowy, dobry dźwięk, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 246 g
od 3 450 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 512 GB, RAM 16 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 247 g
od 2 716 zł
gamingowy, 5G, 6.78 ", 395 ppi, 165 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9000+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IPX4 (ochrona przed bryzgami wody), ładowanie: fast charge, bypass charge, 6000 mAh, 239 g
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh