Ceny na Asus ROG Phone 6 512 GB / 16 GB
Wideo 26Zdjęcia 27 | od 2 699 do 3 999 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.78; rozdzielczość ekranu: 2448х1080; Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 82; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 1; Procesor (GHz): 3.19; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 16; Typ RAM: LPDDR5 |
256 GB / 12 GB512 GB / 16 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Phone 6 678 AMOLED 165Hz 16GB 512GB Android storm white AI2201-1D | 3 999 zł |
Smartfon Asus ROG Phone 6 Diablo Immortal 5G 16/512GB Czarno-czerwony (90A | 3 911 zł |
Smartfon Asus Rog Phone 6, 5G, 16/512 GB, czerwony | 3 933 zł |
ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition Dual SIM 5G 16GB 512GB Czarny, Cz | 3 780 zł |
ASUS ROG Phone 6 16/512GB Czarny | 2 995 zł |
Smartfon Asus Rog Phone 6, 5G, 16/512 GB, czerwony | 3 929 zł |
ASUS ROG Phone 6 16/512GB Biały | 2 699 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!