Ceny na Asus ROG Phone 6 256 GB / 12 GB
Wideo 26Zdjęcia 27 | od 3 136 do 4 049 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.78; rozdzielczość ekranu: 2448х1080; Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 82; ОС: Android 11.0; Model procesora: Snapdragon 8+ Gen 1; Procesor (GHz): 3.19; GPU: Adreno 730; Pamięć RAM (GB): 12; Typ RAM: LPDDR5 |
256 GB / 12 GB512 GB / 16 GB |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Phone 6 172 cm 678 Dual SIM Android 12 5G USB Type-C 12 GB 256 GB | 3 136 zł |
Smartfon Asus ROG Phone 6 Batman 5G 12/256GB Czarny (90AI00D6-M00110) | 3 332 zł |
Smartfon Asus Rog Phone 6D, 12/256 GB, czarny | 3 348 zł |
Asus ROG Phone 6 Batman 5G 12/256GB Czarny | 3 212 zł |
ASUS ROG Phone 6 678 AMOLED 165Hz 12GB 256GB Android phantom black AI2201- | 4 049 zł |
Smartfon Asus Rog Phone 6D, 12/256 GB, czarny | 3 352 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!