Płyta główna Asus ProArt B760-CREATOR WIFI (90MB1FY0-M0EAY0)
Zdjęcia 8 |
Asus ProArt B760-CREATOR WIFI
Przeznaczenie:gamingowa
Format:ATX
Socket:Intel LGA 1700
Chipset:Intel B760
BIOS:Ami
Banki RAM:DDR5 4 gn
Rodzaj pamięci RAM:DIMM
Dźwięk (liczba kanałów):7.1
Złącza:HDMI, M.2
Złącza dodatkowe:DisplayPort
Złącze zasilania:24 pin
Zasilanie procesora:8+4 pin
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt B760-CREATOR WIFI
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PROART B760-CREATOR WiFi płyta główna gniazdo Intel LGA1700 ATX PCIe | 943 zł |
ASUS ProArt B760-CREATOR WIFI P?yta g?ówna - Intel B760 - Intel LGA1700 so | 1 070 zł |
Płyta główna Asus PROART B760-CREATOR WIFI | 1 038 zł |
MB B760 S1700 ATX/PROART B760-CREATOR WIFI ASUS | 1 304 zł |
ASUS PROART B760-CREATOR WIFI - Intel B760 | 1 066 zł |
ASUS PROART B760-CREATOR WIFI - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny z | 1 059 zł |
Modyfikacje Asus ProArt B760-CREATOR WIFI
Ceny na Asus ProArt B760-CREATOR WIFI |
---|---|---|---|---|
Asus ProArt B760-CREATOR DDR4 | od 829 zł | 9 oferty | ||
Asus ProArt B760-CREATOR DDR5 | od 899 zł | 6 oferty | ||
Asus ProArt B760-CREATOR WIFI | od 943 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →