Płyta główna Asus PRIME B550M-A (WI-FI) (90MB14D0-M0EAY0)
Wideo 15Zdjęcia 7 |
Kompaktowa i dobrze wyposażona płyta główna microATX klasy średniej oparta na chipsecie AMD B550 2020 z gniazdem procesora AMD AM4. Poza skromnymi gabarytami, które pozwalają na montaż w kompaktowych obudowach formatu Minitower, wyróżnia się obecnością pełnego zestawu aktualnych interfejsów systemowych/peryferyjnych oraz modułu bezprzewodowego Wi-Fi 6 (802.11n/ac/ax) . W pełni kompatybilny z 4/6/8/12/16-rdzeniowymi procesorami Ryzen 3/5/7/9 3000 z rdzeniami Matisse/Matisse Refresh (7 nm) i APU Ryzen 4000 (rdzeń Renoir, 7 nm).
Producent jest pozycjonowany jako produkt średniej kategorii cenowej, przeznaczony do tworzenia uniwersalnych konfiguracji domowych i gier z zaawansowanymi możliwościami sieciowymi. Płyta główna Asus PRIME B550M-A (WI-FI) została wyposażona w wysokiej jakości 8-fazowy cyfrowy podsystem zasilania CPU Digi + Power Control z dodatkowym aluminiowym radiatorem. Potrafi pracować całkowicie stabilnie przez długi czas pod „ciężkim” wielowątkowym obciążeniem osady, gry lub multimediów. Pozwala na zainstalowanie do 128 GB szybkiej pamięci RAM DDR4 (4x32 GB), co w zupełności wystarczy do dowolnych gier, a także zwykłych/profesjonalnych aplikacji. Obsługuje podłączenie dwóch dysków SSD M.2, a jeden z nich może współpracować z interfejsem PCI-E Gen 4.0. Proste połączenie z sieciami kablowymi zapewnia kontroler LAN Realtek RTL8111H.
Modyfikacje Asus PRIME B550M-A (WI-FI)
Ceny na Asus PRIME B550M-A (WI-FI) |
---|---|---|---|---|
Asus PRIME B550M-A | od 378 zł | 18 oferty | ||
Asus PRIME B550M-A/CSM | od 375 zł | 16 oferty | ||
Asus PRIME B550M-A (WI-FI) | od 1 075 zł | 1 oferta |