Uchwyt ścienny ART AR-70
Zdjęcia 6 |
ART AR-70 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-70
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AR-70 23" - 55" 45 kg pionowa/pozioma AR-70 | 200 zł |
ART AR-70 45 kg 55" 200 x 200 mm | 166 zł |
ART Uchwyt do TV LED/LCD/PLAZMA AR-70ART 23-55" 45KG reg.pion/poziom AJART | 128 zł |
Uchwyt ART do TV 23 -55 cali AR-70 Czarny | 140 zł |
ART Uchwyt do TV LED/LCD/PLAZMA AR-70ART 23-55" 45KG reg.pion/poziom 37291 | 143 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →