Uchwyt ścienny ART AR-60A
ART AR-60A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-60A
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Uchwyt do telewizora ART 19-42" AR-60A | 59 zł |
Uchwyt ART do TV 19-42 cali AR-60A Czarny | 59 zł |
Uchwyt ART do TV 19-42 cali AR-60A Czarny | 60 zł |
Art Uchwyt ścienny AR-60A 19'' - 42'' | 51 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →