Uchwyt ścienny ART AR-47
ART AR-47 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ART 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ART.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ART AR-47
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ART AR-47 40 kg 55" 200 x 200 mm | 73 zł |
ART Uchwyt do TV LCD/LED 23-55 40KG AR-47 AJARTL00000AR47 | 40 zł |
Uchwyt do telewizora LCD/LED 23-55 cala 40kg regulacja w pionie wieszak | 35 zł |
ART RAMT AR-47 UCH-A-OTH-025 | 42 zł |
Uchwyt ART do TV 23-55 cali AR-47 Czarny | 50 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →