Bateria wodociągowa Armatura Indira 6613-110-00
Zdjęcia 13 |
Armatura Indira 6613-110-00 |
|
Mikser generuje hałas nie większy niż 30 decybeli. Przycisk włącznika strumienia znajduje się na górze wylewki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Indira 6613-110-00
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna KFA Indria stojąca chrom (6613-110-00) | 239 zł |
KFA Armatura Arura Indira 6613-110-00 Chrom Mosiądz | 225 zł |
ARMATURA KRAKÓW 6613-110-00 INDIRA BATERIA KUCHENNA | 251 zł |
KFA Armatura Arura Indira 6613-110-81 Czarny Mosiądz | 249 zł |
ARMATURA KRAKÓW 6613-110-81 INDIRA BATERIA KUCHENNA | 289 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →