Bateria wodociągowa Armatura Kwarc 4200-910-00
Armatura Kwarc 4200-910-00 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Armatura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Armatura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Armatura Kwarc 4200-910-00
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria kuchenna KFA Kwarc ścienna chrom (4200-910-00) | 368 zł |
KFA Armatura Arura Kwarc 4200-910-00 Chrom Mosiądz | 384 zł |
KFA Armatura Kwarc bateria umywalkowa ścienna chrom 4200-910-00 | 401 zł |
KFA Armatura Arura Kwarc 4200-910-00 Chrom Mosiądz | 429 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →