Bateria wodociągowa Pyramis Fido 090919938
Zdjęcia 8 |
Pyramis Fido 090919938 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Fido 090919938
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRIFO PYRAMIS FIDO GRIS 090921838 COLOR GRIS CAÃO EXTRAÍBLE 5201217136802 | 343 zł |
Bateria kuchenna Pyramis Fido stojąca chrom (090919938) | 231 zł |
Pyramis Fido Karbon, Bateria 090921938 Kolor Czarny, Wyciągana Wylewka | 288 zł |
Bateria PYRAMIS FIDO karbon (czarny mat) (90921938) | 225 zł |
Bateria PYRAMIS FIDO chrom (90919938) | 169 zł |
pokaż 13 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →