Odkurzacz
Ariete 2764
Zdjęcia 7 |
Ariete 2764 2020 rokHEPA |
|
Odkurzacz ma składaną konstrukcję, która zapewnia kompaktowe przechowywanie.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete 2764
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2764 odkurzacz bezworkowy 2 w 1 Evo 2 w 1-2764 czerwony | 329 zł |
ARIETE Odkurzacz pionowy ARIETE 2764 2w1 Czerwono-czarny | 289 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2764 Evo 2w1 | 279 zł |
Pionowy Ariete 2764 Evo 2 in 1 AGDM-ODK-ARE-013 | 249 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2764 Evo | 244 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →