Odkurzacz
Ariete 2758 (00P272300AR0)
Zdjęcia 6 |
Ariete 2758 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete 2758
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
22 V cyfrowy lit 2723 | 800 zł |
Pionowy Odkurzacz Ariete 2w1 2 | 960 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy bezprzewodowy 2w1 ARIETE 2758/00 digital | 799 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy bezprzewodowy 2w1 ARIETE 2723/00 digital | 799 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2723 Digital Lithium, 22 V | 750 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →