Пилосос
Ariete 2757 (00P272200AR0)
Фото 12 |
Ariete 2757 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete 2757
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 2757 Senza sacchetto 1 L Rosso 00P275700AR0 | 636 zł |
Pionowy Odkurzacz Ariete 2w1 2 | 663 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy 2w1 ARIETE 2757/00 lithium rosso produkt | 549 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2757 Lithium 22 V | 537 zł |
Ariete 22V Lithium 2722 Miotła elektryczna bezprzewodowa i odkurzacz Alumi | 586 zł |
Ariete zbiornik na kurz miotła odkurzacz 22V Lithium 2707 2757 | 169 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →