Пилосос
Ariete 2758 (00P272300AR0)
Фото 6 |
Ariete 2758 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete 2758
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
22 V cyfrowy lit 2723 | 800 zł |
Pionowy Odkurzacz Ariete 2w1 2 | 960 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy bezprzewodowy 2w1 ARIETE 2758/00 digital | 799 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy bezprzewodowy 2w1 ARIETE 2723/00 digital | 799 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2723 Digital Lithium, 22 V | 750 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →