Пилосос
Ariete 2759 (00P275900AR0)
Фото 7 |
Ariete 2759 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ariete 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ariete.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ariete 2759
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ariete 2759 Handy Force RBT Akumulatorowy Odkurzacz Pionowy 2 w 1 600 W 05 | 359 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2759/10 Handy Force RBT | 389 zł |
Odkurzacz bezworkowy ARIETE Handy Force RBT2759 | 251 zł |
Odkurzacz Pionowy Ariete 2759 2W1 600W 0,5L Hepa | 389 zł |
Baran szczotka zmotoryzowana Rotation miotła odkurzacz Handy Force 2759 | 193 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →