Odkurzacz
Ariete 2757 (00P272200AR0)
Zdjęcia 12 |
Ariete 2757 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete 2757
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete 2757 Senza sacchetto 1 L Rosso 00P275700AR0 | 636 zł |
Pionowy Odkurzacz Ariete 2w1 2 | 663 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz pionowy 2w1 ARIETE 2757/00 lithium rosso produkt | 549 zł |
Odkurzacz pionowy Ariete 2757 Lithium 22 V | 537 zł |
Ariete 22V Lithium 2722 Miotła elektryczna bezprzewodowa i odkurzacz Alumi | 586 zł |
Ariete zbiornik na kurz miotła odkurzacz 22V Lithium 2707 2757 | 169 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →