Odkurzacz
Ariete 2474 (00P247400AR0)
Zdjęcia 7 |
Ariete 2474 2020 rokakumulatorowy |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ariete 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ariete.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ariete 2474
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ariete Akumulatorowy odkurzacz ręczny 2474 fioletowy/czarny | 139 zł |
Ręczny Ariete 2474 wet & dry AGDM-ODK-ARE-011 | 124 zł |
Odkurzacz ręczny ARIETE Wet&Dry Cordless 2474 | 124 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz ARIETE 2474/00 Wet & Dry Cordless produktydo | 139 zł |
**WYSYŁKA 24H** Odkurzacz ARIETE 2474/00 Wet Dry Cordless produktydostępne | 139 zł |
Odkurzacz bezprzewodowy Ariete Wet & Dry Cordless ART 2474 Czerwony | 124 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →