Wkład do filtra wody Aquaphor Maxfor+ H 1x
Zdjęcia 6 |
Aquaphor Maxfor+ H 1x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Aquaphor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Aquaphor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor Maxfor+ H 1x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Aquaphor Maxfor Plus H 1 szt. (do twardej wody) | 17 zł |
Florina Filtr b100-25 maxfor do wody twardej -aqu | 35 zł |
Wkład filtrujący Maxfor+ H Aquaphor International | 11 zł |
Wkład do wody Aquaphor Maxfor+ H 1 szt. | 18 zł |
Modyfikacje Aquaphor Maxfor+ H 1x
Ceny na Aquaphor Maxfor+ H 1x |
---|---|---|---|---|
Aquaphor Maxfor+ H 1x | od 11 zł | 4 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ H 3x | od 35 zł | 3 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ H 6x | od 73 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →