Wkład do filtra wody Aquaphor Maxfor+ H 3x
Zdjęcia 6 |
Aquaphor Maxfor+ H 3x |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Aquaphor Maxfor+ H 3x
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AQUAPHOR KOMPLET WKŁADÓW MAXFOR+H 3 szt | 35 zł |
Wkłady filtrujące AQUAPHOR Maxfor Plus H (3 szt.) Do bardzo twardej wody | 44 zł |
AQUAPHOR KOMPLET WKŁADÓW MAXFOR+H 3 szt | 35 zł |
Modyfikacje Aquaphor Maxfor+ H 3x
Ceny na Aquaphor Maxfor+ H 3x |
---|---|---|---|---|
Aquaphor Maxfor+ H 1x | od 11 zł | 4 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ H 3x | od 35 zł | 3 oferty | ||
Aquaphor Maxfor+ H 6x | od 73 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →