Pendrive Apricorn Aegis Secure Key 3.0 480 GB
Wideo 5Zdjęcia 6 |
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 480Gb |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apricorn 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apricorn.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Apricorn Aegis Secure Key 3.0
Ceny na Apricorn Aegis Secure Key 3.0 |
---|---|---|---|---|
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 16 GB | od 540 zł | 4 oferty | ||
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 30 GB | od 692 zł | 2 oferty | ||
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 60 GB | od 929 zł | 2 oferty | ||
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 120 GB | od 1 014 zł | 1 oferta | ||
Apricorn Aegis Secure Key 3.0 480 GB | od 1 720 zł | 2 oferty |
Polecamy