Komputer All-In-One Apple iMac 24" 2023 MQRU3
Zdjęcia 28 | od 8 892 do 10 493 zł Porównaj ceny 17 →2023 rokiMac (wszystko w jednym)komputer All-In-OneUltra HD (4K)SSDWi-FiBluetoothczytnik linii papilarnychUSB4Thunderbolt v3 Procesor:Apple M3 RAM:8 GB Wideo:Apple M3 10-Core Dysk:512 GB System operacyjny:MacOS |
Modyfikacje Apple iMac 24" 2023 96
Dane techniczne
Apple iMac 24" 2023 MQRU3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Apple 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Apple.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
W zestawie również: kabel USB-C/Lightning, kabel zasilający (2 m), zasilacz o mocy 143 W.
Gdzie kupić Apple iMac 24" 2023 MQRU3
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
APPLE Komputer All-in-One APPLE iMac 24 Retina 4.5K M3/8GB/512GB SSD/10C G | 9 249 zł |
Apple iMac 24 cale: M3 8/10, 8GB, 512GB SSD - Różowy RDAPPEI3MEMQRU3 | 9 214 zł |
APPLE iMac M3 8-core CPU/10-core GPU/8GB/512GB SSD/24" 4,5K/Różowy (MQRU3Z | 9 355 zł |
Apple iMac 24 cale: M3 8/10, 8GB, 512GB SSD - Różowy RDAPPEI3MEMQRU3 | 9 303 zł |
Apple iMac Retina 4.5K M3 MQRU3ZE/A 23,5" 8GB RAM 512GB Różowy | 9 099 zł |
więcej ofert 12 → |
Zamknij
Polecamy