Monitor AOC M2470SWH 24 " czarny
Zdjęcia 6 |
Uniwersalny monitor o przeciętnej przekątnej ekranu, do wyświetlania obrazu, na którym odpowiada 8-bitowa matryca typu MVA. Widoczna część wyświetlacza jest rozciągnięta po przekątnej o 23,6 cala, rozdzielczość wyświetlanego na nim obrazu odpowiada formatowi FullHD (1920 × 1080 pikseli). Krótki czas reakcji (5 ms) wraz z szerokimi kątami widzenia (w granicach 178 °) zwiększają atrakcyjność modelu w oczach graczy.
AOC M2470SWH nie świeci różnymi złączami do podłączenia, jednak analogowy VGA i para portów HDMI wystarczą, aby zorganizować połączenie modelu ze źródłem sygnału. W obudowę monitora osadzone są dwa głośniki stereo, a w jej tylnej części wykonane są otwory do mocowania VESA 100x100 mm, który służy do zawieszenia urządzenia na ścianie. W przypadku instalacji na biurku monitor opiera się na funkcjonalnej „nodze” ze wspornikiem do regulacji pozycji ekranu. Pobór mocy modelu sięga zaledwie 18 W, a w trybie czuwania spada do znikomego 0,37 W.
Kup AOC M2470SWH 24 " czarny
Wszystkie ceny 31 →24" AOC Value M2470SWH Speakers - 5 ms - Monitor | 473 zł |
AOC Monitor 23.6 M2470Swh MVA HDMIx2 Głośniki Czarny UPAOC024XS00008 | 439 zł |
AOC M2470SWH - 23.6'' | MVA | Full HD | D-SUB | HDMI | Głośniki | VESA 100 | 419 zł |
Monitor AOC M2470SWH 23.6" 1920x1080px | 431 zł |
AOC Monitor 23.6 M2470Swh MVA HDMIx2 Głośniki Czarny 41125 | 450 zł |