Płyta grzewcza Amica PGCD 6111 AOW biały
Amica PGCD 6111 AOW biały 2020 rokruszty żeliwne biały czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica PGCD 6111 AOW biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica PGCD6111AOW 59cm | 999 zł |
Płyta gazowa PGCD6111AOW Amica | 1 099 zł |
Płyta gazowa AMICA PGCD6111AOW | Bezpłatny transport | 879 zł |
Płyta gazowa AMICA PGCD6111AOW | Bezpłatny transport | 879 zł |
Modyfikacje Amica PGCD 6111 AOW
Ceny na Amica PGCD 6111 AOW |
---|---|---|---|---|
Amica PGCD 6111 AOW biały | od 879 zł | 6 oferty | ||
Amica PGCD 6111 AOB czarny | od 969 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →